Jednym z ważnych filarów działalności naszej firmy jest transport. Dysponujemy nowoczesną flotą, która umożliwia nam przewóz towarów (siedziba firmy: Lublin), małych i dużych ładunków (również tych spaletyzowanych), realizację przeprowadzek (przewóz mebli) i innych rodzajów usług transportowych.

Naszym atutem jest to, że możemy zagwarantować kompleksową realizację zlecenia od załadunku i przewozu towarów, aż po ich rozładunek i składowanie w magazynach. Dzięki doskonale zorganizowanej bazie logistycznej możemy błyskawicznie odpowiadać na potrzeby klientów.

Naszym zleceniodawcom staramy się zapewnić jak najniższe stawki, a jednocześnie najwyższy poziom obsługi. Wykwalifikowana kadra doświadczonych kierowców i niezawodny, nowoczesny tabor to gwarancja jakości. Przewóz towarów (Lublin) zawsze odbywa się terminowo i punktualnie. Dbamy o pełen profesjonalizm, dlatego dotychczas zdołaliśmy zdobyć sporą grupę stałych klientów. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszych usług, takich jak przewóz towarów (Lublin) i ich przechowywanie.